top of page

TEGELEME TÖÖVAIDLUSTEGA NING ÜKSNES TÖÖTAJATE ÕIGUSTE KAITSMISEGA TULEMUSTASU ALUSEL

office building

Esindamine Töövaidluskomisjonis

Court Room

Esindamine esimeses ja teises kohtuinstantsis

Money

Saame rahalised vahendid kätte ka maksejõuetult tööandjalt või siis kui tööandjal raha üldse pole

MEIEGA OLED TÖÖVAIDLUSES TUGEVAM POOL

Kas Sa tunned, et töövaidluses oled nõrgemas positsioonis? Meie mõistame, et tööandja võib tunduda võitmatu jõuna, kuid lugu muutub, kui valid meid oma partneriks. Meie eesmärk on tuua Sinu võitlusse õiglus ja tulemused, sest meiega oled alati tugev pool.

Miks valida meid?
1. Sinu tööandja võitleb tippjuristidega, mitte eraisikust töötajaga: Kui sõlmid meiega tulemustasu lepingu, siis ei pea Sa enam tundma, et oled üksi võitluses tööandjaga. Meie professionaalne ja kogenud meeskond on Sinu kindel toetuspunkt. Oleme võrreldavad ainult tippõigusbüroodega/advokaadibüroodega, mis on tuntud oma võidukate tulemuste poolest.
2. Saame tasu ainult võidu korral: meie jaoks pole vahet, kui suur või keeruline on Sinu juhtum. Meie tulu on seotud Sinu eduga. Meie eesmärk on saavutada Sinu jaoks parimad tulemused, ning me ei võta tasu enne, kui oled juba võidukas.
3. Meie juristid on otseselt huvitatud asja lõpptulemusest, juristid ei saa tasu kui
nad ei saavuta Teie jaoks positiivset tulemust.

Võta kontroll oma töövaidluste üle ja lase meil olla Sinu tugev pool. Oleme siin, et tagada Sinu õigused ja võidelda Sinu eest, nii et saaksid jätkata oma elu ilma muretsemata ebavõrdsuse pärast töökeskkonnas.

Ära jää ootama - võta meiega ühendust juba täna ja saa teada, kuidas saame aidata Sinu töövaidlusega. Sinu edu on meie prioriteet number üks! Meie esindame Sind avalduse koostamisel töövaidluskomisjonile, töövaidluskomisjonis ja kohtus. Vajadusel peame läbirääkimisi tööandjaga (kui annad sellest selget/kindlat juhist). 

JURIST, KES TEGELEB SINU PROBLEEMIGA

õigusteaduse magister (Tartu Ülikool)

Eesti Juristide Liidu volikogu liige (aastatel 2020- 14.06.2023)

Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsi liige

Eesti Juristide Liidu liige

VÕTA ÜHENDUST

Tartu mnt 53, Tallinn, neljas korrus

+372 53913710

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page