top of page

Palga, puhkusehüvitse ja muude hüvitiste reaalne kättesaamine maksejõuetult tööandjalt

Sissejuhatus:

Koostöö JuristOnline.ee õigusbürooga on võimalik nii fikseeritud tasu kui ka tulemustasu alusel. Selle eelduseks on jõustunud kohtuotsuse või töövaidluskomisjoni otsuse olemasolu. Saame Teie rahalised vahendid reaalselt kätte ja see kantakse Teie pangakontole. Tasumine toimub ainult meie poolt kätte saadud rahaliste vahendite arvelt. 

  1. Fikseeritud hinnaga teenus ja tulemustasu: Juhul kui soovite saada oma tasud kätte, siis tuleb arvestada, et JuristOnline.ee teenuse maksumus on alates 1200 eurost. Juhul kui Teie ei soovi investeerida oma rahalisi vahendeid, siis on võimalik sõlmida leping, mille alusel kohustute tasuma JuristOnline.ee õigusbüroole % faktiliselt kontole laekuvast summast. 

  2. Kuidas alustada? Võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel, saatke jõustunud kohtuotsus. Samuti märkige koostöö viis, kas tulemustasu või fikseeritud hinnaga teenus. Seejärel juristid võtavad Teiega ühendust ja valmistavad ette lepingu ja volikirja edasise töö alustamiseks.

  3. Miks tasub pöörduda meie poole? Kui teil on olemas jõustunud töökomisjoni otsus või kohtuotsus palga, puhkusetasu või kompensatsiooni väljamaksmiseks ning te ei ole suutnud neid summasid tööandjalt sisse nõuda, võite pöörduda meie poole. Meil on laiaulatuslik kogemus ja saame need rahalised vahendid kätte ka siis kui Teil see ei õnnestunud. Tegeleme rahaliste vahendite kättesaamisega igapäevaselt. +372 53913710. e-post: info@juristonline.ee

  4. Kokkuvõte: NB! Ära oota kuni tööandja likvideerib oma firmat ja esimesel võimalusel võta meiega ühendust.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

+372 53913710. e-post: info@juristonline.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JUBA TÄNA

Täname pöördumise eest

Tartu mnt 53, neljas korrus, Tallinn
Tel: +372 53913710

info@juristonline.ee

Jurist Online OÜ

registrikood: 16697115

Pangakonto nr EE837700771008998427

bottom of page