top of page

PÄRANDVARA PANKROTIAVALDUS

SISSEJUHATUS:

JuristOnline.ee selgitab, et pärandvara pankrotiavalduse koostamine on oluline protsess, mis võib olla vajalik olukordades, kus pärandvara hulka kuuluvad varad ei ole piisavad pärandi võlgade likvideerimiseks. See võib tekkida siis, kui pärandvara hulka kuulub suur võlakoorem või kui pärijad ei ole pärandi haldamisega suutnud võlgu likvideerida. Pankrotiavalduse esitamise eesmärk on kaitsta pärijate huve ja leida võlgade lahendamiseks sobiv viis. Soovime Teid ühtlasi küsida JuristOnline juristidelt nõu nii pärandvara inventuuri kui ka teiste pärimisõigusega seotud küsimuste kohta www.juristonline.ee.

TASUB MEELES PIDADA

Enne pankrotiavalduse koostamist on oluline teha põhjalik ülevaade pärandvarast ja võlgadest. See hõlmab pärandvara inventuuri koostamist ja võlgade ülevaatamist. Jurist aitab hinnata, kas pankrotiavalduse esitamine on pärandvara haldamiseks sobiv lahendus ning kas see aitab kaitsta pärijate õigusi.

JuristOnline.ee viitab, et pankrotiavalduse koostamisel on oluline pöörduda JuristOnline.ee pädeva juristi poole, kes omab kogemusi ja teadmisi selles valdkonnas. Jurist aitab mõista õiguslikke nõudeid ja vorminõudeid ning tagada, et pankrotiavaldus oleks korrektselt koostatud.

PANKROTIAVALDUSE SISU

Pankrotiavalduse koostamisel tuleb täpselt välja tuua pärandvara ja võlad ning põhjendada, miks pärandvarast ei ole võimalik kõiki kohustusi täita. Samuti tuleb esitada pädevad tõendid, mis toetavad pankrotiavalduse esitamise vajadust.

Pankrotiavalduse esitamisel tuleb jälgida tähtaegu ning vorminõudeid. See hõlmab avalduse esitamist pädevale kohtule ning vastavate dokumentide lisamist. JuristOnline.ee jurist aitab tagada, et kõik nõuded ja dokumendid oleksid esitatud õigeaegselt ja korrektselt.

JuristOnline.ee õigusteenus ja pakkumuse sisu: Kui soovite esitada pärandvara pankrotiavalduse kohtule probleemidevabalt, siis kahjuks ei saa JuristOnline.ee soovitada Teil isiklikult pärandvara pankrotiavaldust koostama hakata. Iga situatsioon on erinev ja meie spetsialistid saavad vajadusel koostada nõuetekohase pärandvara pankrotiavalduse, mis välistab probleemide tekkimise ja täiendava ajakulu. Spetsialistid saavad oma kogemusest lähtuvalt ette arvata, millised on need probleemid, mis vajavad tähelepanu just Teie vaidluses. Kui soovite, et JuristOnline.ee õigusbüroo spetsialistid esindaksid Teid kohtus ja koostaksid pärandvara pankrotiavalduse, siis võta meiega ühendust www.juristonline.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST. JuristOnline.ee õigusbüroo spetsialistidel on laialdane ja igapäevane kogemus pärandvara pankrotiavalduste koostamisel. www.juristonline.ee ja õigusnõu maksumus algab alates 20 eurost. TUTVU JuristOnline.ee HINNAKIRJAGA SIIN.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+372 53913710. e-post: info@juristonline.ee

Täname pöördumise eest

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JUBA TÄNA

Tartu mnt 53, neljas korrus, Tallinn
Tel: +372 53913710

info@juristonline.ee

Jurist Online OÜ

registrikood: 16697115

Pangakonto nr EE837700771008998427

bottom of page