top of page

KOHTU LUBA ABIELLUMISEKS EESTIS VÄLISMAALASEGA

 

Tere tulemast "Jurist Online" õigusbüroosse - Teie usaldusväärne partner abieluloa saamisel Eestis!

Teie pulmapäev on hetk, mis jääb meelde terveks eluks. Soovime muuta selle kogemuse unustamatuks, stressivabaks ja täis õnne. Sellepärast pakume oma professionaalset abi kõigi vajalike dokumentide vormistamisel abieluloa saamiseks kaunis Eesti riigis.

Miks valida just meid?

  1. Perekonnaõiguse eksperdid: Meie kogenud juristide meeskond on spetsialiseerunud perekonnaõiguslikele õigusküsimustele, sealhulgas abieluloa saamise protsessile väljaspool teie koduriiki. Me teame kõiki Eestis dokumentide vormistamisega seotud nüansse ja nõudeid ning oleme valmis pakkuma teile professionaalset tuge igal sammul.

  2. Individuaalne lähenemine: Mõistame, et iga paar on ainulaadne ja koostame personaalse strateegia teie unistuse täitmiseks õnnelikust abielust Eestis.

  3. Tõhusus ja usaldusväärsus: Meie juristide meeskonnal on rikkalik kogemus klientidega kogu maailmast. Oleme kindlad oma võimes tagada loa saamine veatu ja meil on kiire dokumentide vormistamine abieluloa saamiseks Eestis. Teeme koostööd ametiasutuste ja võimuinstitutsioonidega, et säästa teie aega ja tagada edu.

  4. Täisteenus: Meie juristibüroo pakub täisteenust seoses abieluloa saamisega Eestis. Aitame teid mitte ainult vajalike dokumentide ettevalmistamisel, vaid ka õigusnõustamisel, tõlgete, notariaalsete tõestustega ja palju muuga. Mõistame, et protsess võib olla keeruline, seepärast teeme kõik selleks, et teie jaoks oleks see lihtne ja mugav.

 

Andke meile võimalus Teid aidata oma unistuste täitumisel ja muuta teie abielu Eestis unustamatuks sündmuseks! Võtke meiega ühendust juba täna ja laske meil teie eest kõike korraldada.

Kohtu loa saamine abiellumiseks - teenuse hind on 250 eurot. Lisandub riigilõiv 10 eurot ja tõlgete maksumus. Võtke meiega ühendust juba täna. Esitame kohtule taotluse isegi juhul, kui te ei viibi Eestis, ning esindame teid kogu kohtumenetluse vältel.

+372 53913710. E-post: info@juristonline.ee"

Tartu mnt 53, neljas korrus, Tallinn
Tel: +372 53913710

info@juristonline.ee

Jurist Online OÜ

registrikood: 16697115

Pangakonto nr EE837700771008998427

Täname pöördumise eest

bottom of page