top of page

KINNISVARAÕIGUS JA ASJAÕIGUS

Asjaõigus ja kinnisvaraõigus hõlmavad erinevaid aspekte seoses kinnisvaraga, sealhulgas omandiõigused, hüpoteegid, servituudid, üürisuhted ja palju muud. JuristOnline.ee juristid on spetsialiseerunud kinnisvara ja asjaõigusele ning pakuvad mitmeid olulisi teenuseid, mis aitavad teie ettevõttel või teie isiklikel ajadel sujuvalt toimida.

  1. Kinnisvaratehingud: JuristOnline.ee juristid aitavad klientidel sõlmida kinnisvaratehinguid, näiteks ostu-müügi lepinguid, üürilepinguid või rendilepinguid. Nad tagavad, et lepingud on koostatud vastavalt seadustele ja lepinguosaliste vajadustele.

  2. Kinnisvaraõiguste haldamine: Kinnisvaraomanikud vajavad abi kinnisvaraõiguste haldamisel, sealhulgas omandiõiguste registreerimisel, hüpoteekide seadmisel või servituutide kehtestamisel.

  3. Vaidluste lahendamine: Kinnisvaraõigusega seotud vaidlused võivad olla keerulised. JuristOnline.ee juristid aitavad klientidel lahendada kinnisvaraõiguse vaidlusi läbirääkimiste või kohtutee kaudu.

  4. Kinnisvaraõiguslik nõustamine: Kinnisvaraomanikud ja investeerijad vajavad õiguslikku nõustamist seoses kinnisvaraõigusega, näiteks planeerimise, maareformi või pärimisõiguse küsimustes.

MIKS VALIDA JUST JURISTONLINE.EE JURISTE?

  1. Ekspertiis ja Kogemus: JuristOnline.ee-l on spetsialiseerunud asjaõiguse ja kinnisvaraõiguse juristid, kes omavad põhjalikke teadmisi selles valdkonnas. Nad mõistavad kinnisvaraõiguse keerukust ja oskavad leida klientidele parimaid lahendusi.

  2. Õiguspärased kinnisvaraõiguslikud tehingud: Kinnisvaraõiguslikud reeglid ja tehingud võivad olla keerulised ja õiguslikult riskantsed. JuristOnline.ee juristid tagavad, et kliendi kinnisvaraõiguslikud tehingud on õiguspärased ja vastavad kehtivatele seadustele.

  3. Kinnisvaraõiguslike riskide maandamine: Kinnisvaraõigusega kaasnevad tihti erinevad riskid, näiteks seotud dokumentatsiooni puudumine või ebaselged tingimused. Õigusbürood aitavad klientidel maandada kinnisvaraõiguslikke riske ja vältida võimalikke probleeme.

  4. Individuaalne lähenemine: JuristOnline.ee pakub kliendipõhist lähenemist, arvestades iga kliendi unikaalseid vajadusi ja olukorda.

 

TEIL ON VÕIMALIK TELLIDA JURISTONLINE.EE-st KÕIKI KINNISVARA JA ASJAÕIGUSEGA SEOTUD TEENUSEID, VAJADUSEL TEOSTAVAD JURISTID KONSULTATSIOONI KA VIDEO TEEL

 

TUTVU HINNAKIRJAGA SIIN.

bottom of page