top of page

KAITSE KRIMINAALASJADES

JuristOnline.ee juristid on spetsialiseerunud kriminaalmenetlusele ja soovivad arvestada kriminaalmenetluses järgnevaga:

  1. Õiguspärane esindatus: Kriminaalmenetluses on oluline tagada, et süüdistatavatel on õiguspärane esindatus. JuristOnline.ee juristid esindavad kahtlustatavaid kohtueelses menetluses ja süüdistatavaid kohtus, tagades nende õigusliku kaitse ja huvide kaitsmise.

  2. Tõendite hindamine: Kriminaalmenetluses on tõendite hindamine kriitilise tähtsusega. JuristOnline.ee juristid aitavad hinnata tõendite tugevust ja usaldusväärsust ning esitada asjakohaseid argumente/soovitusi kriminaalasjas kaitsmiseks.

  3. Kaitsestrateegia koostamine: Kriminaalasjades on oluline koostada tugev kaitsestrateegia, et saavutada õiglased tulemused. JuristOnline.ee juristid aitavad kahtlustatavatel/süüdistatavatel välja töötada parima võimaliku strateegia oma õiguste kaitsmiseks.

  4. Läbirääkimised prokuröriga ja kohustuste haldamine: Mõnel juhul võivad kriminaalasjad olla lahendatavad läbirääkimiste teel, näiteks kokkulepete või kriminaalasja lõpetamisega tingimustega või ilma tingimusteta (nt oportunittet, ravile saatmine jne). Võta meiega ühendust www.juristonline.ee, info@juristonline.ee

  5. Ekspertiis ja kogemus: JuristOnline.ee õigusbüroos on spetsialiseerunud kriminaalmenetluse juristid, kes omavad põhjalikke teadmisi kriminaalõiguse valdkonnas. Nad mõistavad kriminaalmenetluse keerukust ja oskavad leida klientidele parimaid lahendusi.

  6. Õiguspärane esindatus: Kriminaalmenetlus võib olla tehniline ja keeruline. Õigusbürood tagavad, et süüdistatavad on õiguspäraselt esindatud ja kaitstud.

  7. Tõhusa strateegia koostamine: Kriminaalmenetluses on oluline koostada tõhus ja tugev strateegia. JuristOnline.ee juristid aitavad klientidel välja töötada parima võimaliku strateegia oma õiguste kaitsmiseks ja õiglaste tulemuste saavutamiseks.

  8. Individuaalne lähenemine: JuristOnline.ee juristid pakuvad kliendipõhist lähenemist, mõistes iga kliendi unikaalseid vajadusi ja olukorda.

  9. Pea meeles, et Sul on võimalus keelduda ütluste andmisest, kasuta seda õigust kui Sa ei ole konsulteerinud JuristOnline.ee juristiga ja ei ole välja töötanud menetlusliku positsiooni. Tihtipeale lõpetatakse kriminaalasjad just põhjusel, et puuduvad tõendid.

TEIL ON VÕIMALIK TELLIDA JURISTONLINE.EE-st KÕIKI KRIMINAALÕIGUSEGA SEOTUD TEENUSEID, VAJADUSEL TEOSTAVAD JURISTID KONSULTATSIOONI KA VIDEO TEEL (KRIMINAALASJADES SOOVITAME TULLA KOHAPEALE BÜROOSSE)

 

TUTVU HINNAKIRJAGA SIIN.

bottom of page