top of page
TEENUSED JA HINNAKIRI

 

Pakume kvaliteetset õigusnõustamist telefoni teel, video- ja e-posti vahendusel, samuti büroos kohapeal, kohtus esindamist ning õigusdokumentide (mh lepingute) koostamise teenuseid. Teenuseid osutatakse nii eraisikutele kui organisatsioonidele.

Teenust osutavad magistriõppe lõpetanud ja vähemalt 10 aastase töökogemusega (sh 10 aastase kohtus esindamise kogemusega) ja kohtus esindamise õigusega juristid.

Broneeri aeg konsultasiooniks

KUIDAS TELLIDA?

Võta meiega ühendust telefoni 53813710 või e-posti info@juristonline.ee teel. Teavita sellest, millist teenust soovid ja millal. Online konsultatsiooni korral saadame sulle arve, mille tasumise järel teostame konsultatsiooni Sinuga kokkulepitud ajal. Telefoninõustamise korral võtab jurist Sinuga ühendust. Videonõustamise puhul saadetakse Sinule link, mille vahendusel video nõustamisele pääsed. Kui soovid tulla büroosse kohale aadressil Tartu mnt 53, Tallinn, neljas korrus, siis võta meiega ühendust telefoni või e-posti teel. Kui soovid tasuda teenuse eest ülekandega, siis tasu Jurist Online OÜ arvele EE837700771008998427 LHV pangas

TEENUSTE MAKSUMUS

Teenuse maksumuse miinimumhind online konsultasioonide puhul on 20 eurot ning teenuse maksumust arvestatakse iga alustatud 15 minutiga. Seega, kui Sul kulub 20 minutit, siis tasud kokku 40 eurot. Kui soovid tulla büroosse nõustamisele, siis on miinimumhind 50 eurot ja tunnitasu 100 eurot. .

TEENUSED
bottom of page